Z radością informujemy, że ciężka praca na treningach, zaangażowanie i ogromny talent naszych młodych piłkarzy po raz kolejny zostały docenione przez trenerów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Aż czterech zawodników z Niecieczy otrzymało powołania do reprezentacji i na konsultacje kadr województwa małopolskiego!
Z radością informujemy, że ciężka praca na treningach, zaangażowanie i ogromny talent naszych młodych piłkarzy po raz kolejny zostały docenione przez trenerów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Aż czterech zawodników z Niecieczy otrzymało powołania do reprezentacji i na konsultacje kadr województwa małopolskiego!
Poniżej prezentujemy szczegóły powołań naszych „młodych Słoni”:
Michał Knap (kategoria U-12, rocznik 2014)
Nasz zawodnik został powołany do kadry Małopolski na turniej organizowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej. Zmagania odbędą się w dniach 22-24 maja 2026 roku w Turawie.
Artur Sączawa (kategoria U-12, rocznik 2014)
Artur znalazł się w ścisłym gronie zawodników powołanych na kolejną edycję prestiżowego, międzynarodowego turnieju „Młode Talenty”. Zmagania zaplanowano na 24-25 maja 2026 r. w Czechach. W turnieju regularnie rywalizują ze sobą reprezentacje wojewódzkie z trzech krajów. Oprócz kadry Małopolskiego ZPN, w wydarzeniu będą uczestniczyć reprezentacje: Śląskiego ZPN, czeskiego Moravskoslezský Krajský Fotbalový Svaz oraz słowackiego Stredoslovenský Futbalový Zväz.
Szymon Słowik oraz Piotr Burza (kategoria U-13, rocznik 2013)
Dwaj nasi zawodnicy z rocznika 2013 otrzymali zaproszenia na konsultacje szkoleniowe kadry U-13, które odbyły się wczoraj na obiektach krakowskiego Hutnika.
Każde powołanie do kadry wojewódzkiej to dla naszej Akademii powód do ogromnej satysfakcji.
Wielkie brawa dla Michała, Artura, Szymona i Piotra, a także dla ich trenerów za codzienną pracę u podstaw! Jesteśmy z Was niezwykle dumni.
Trzymamy kciuki za Wasze występy w kadrze. Powodzenia, Panowie!