[Relacja] AP Sanok i Aserek Team zwyciężają w Bruk-Bet Termalica Youth Cup 2024

3. edycja międzynarodowego turnieju „Bruk-Bet Termalica Youth Cup” za nami! W niedziele 23 czerwca 23 drużyny z  roczników 2013 i 2014 z Polski i Słowacji, zagrało w Niecieczy o zwycięstwo. Rywalizacja w obu kategoriach wiekowych przyniosła 72 piłkarskie spotkania, które w sumie trwały łącznie ponad 21 godzin! Podczas „Bruk-Bet Termalica Youth Cup 2024”  padło 329 goli, a na murawie zaprezentowało się ponad 240 zawodników.

24 czerwca, 2024


Strona Główna / Akademia

3. edycja międzynarodowego turnieju „Bruk-Bet Termalica Youth Cup” za nami! W niedziele 23 czerwca 23 drużyny z  roczników 2013 i 2014 z Polski i Słowacji, zagrało w Niecieczy o zwycięstwo. Rywalizacja w obu kategoriach wiekowych przyniosła 72 piłkarskie spotkania, które w sumie trwały łącznie ponad 21 godzin! Podczas „Bruk-Bet Termalica Youth Cup 2024”  padło 329 goli, a na murawie zaprezentowało się ponad 240 zawodników.

 

 

Cały turniej rozgrywany był na obiektach treningowych w Niecieczy, graliśmy systemem 6+1, równolegle na sześciu boiskach o wymiarach 55×30 metrów. Drużyny w obu kategoriach wiekowych zostały podzielone na dwie grupy. Harmonogram gier składał się z pierwszej fazy grupowej i  fazy pucharowej turnieju, w której w zależności od zajętych miejsc w czasie grupowej rywalizacji zespoły walczyły już o odpowiednie miejsca. Warto podkreślić, że spotkania o 3. i 1. miejsce były rozgrywane na głównym stadionie „Słoni” w wyjątkowej oprawie co na pewno na długo zapadnie w pamięci młodych zawodników.

 

Najlepszą drużyną w roczniku 2013 został Aserek Team Gorlice pokonują 1:0 pierwszą drużynę Bruk-Bet Termalica Nieciecza. W spotkaniu o 3. miejsce Korona Kielce okazała się lepsza od BardFa Academy ze Słowacji. Druga drużyna „Słoni” rywalizację zakończyła na 5. miejscu.

 

Wszystkie wyniki w kategorii U-11  – https://bit.ly/match-bbtyouth_U-11

 

W roczniku 2014 zwycięstwo w całym turnieju odniosła drużyna AP Sanok pokonując w finale 2:0 Koronę Kielcę. Brązowe medale wywalczyła pierwsza drużyna Bruk-Bet Termalica pewnie zwyciężając w pojedynku z BardFa Academy. Drugi zespół z Niecieczy prowadzony przez trenerów Dawida Krupy i Macieja Plezi zajął 11. miejsce.

 

Wszystkie wyniki w kategorii U-11  – https://bit.ly/match-bbtyouth_U-10

 

 

 

Tradycyjnie przez organizatora na zakończenie turnieju w obu kategoriach wiekowych wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy 3. edycji turnieju „BRUK-BET TERMALICA YOUTH CUP ”, a byli to:  NatanKarnas (AP Sanok) – MVP Turnieju U-10, Oskar Bodzioch (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) – „Król Strzelców” (11 goli) U-10, Jan Stopka (Korona Kielce) – Najlepszy Bramkarz Turnieju U-10 oraz Karol Będkowski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) – MVP Turnieju U-11, Wojciech Mika (Korona Kielce) – „Król Strzelców” (12 goli) U-11, Mikołaj Magiera (Aserek Team) – Najlepszy Bramkarz Turnieju U-11.

 

 

 

Podczas ceremonii zakończenia turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki przygotowane przez sponsorów i partnerów naszego turnieju: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Intrac, Termobet, Georyt, R-GOL.

 

Więcej zdjęć do zobaczenia na profilu facebookowym Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Fot. Oliwia Buras

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe piłkarskie emocje w Niecieczy! #Budujemypiłkarskietalenty

 

Turniej „Bruk-Bet Termalica Youth Cup” został zorganizowany dzięki naszym sponsorom i partnerom:

  • Sponsor Tytularny Turnieju – BRUK-BET Sp. z o.o. – polski producent kostki brukowej i wyrobów betonowych dla domu, ogrodu i drogownictwa z siedzibą w Niecieczy. Firmę stanowią marki: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt, Termobet i Intrac.
  • Patronat Turnieju – Powiat Tarnowski.
  • Partnerzy Techniczni Turnieju – sieć sklepów piłkarskich R-GOL, Adidas.
  • Partnerzy – Klub Kibica Cafe & Bistro, Stowarzyszenie „Pasja Futbolu”.
  • Miejsce Turnieju – Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • Organizator Turnieju – Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

   

  Turniej odbył się dzięki wsparciu i pod patronatem Powiatu Tarnowskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.